Izolace plochých střech

Provádíme kompletní realizace plochých střech včetně světlíků, klempířských prací, hromosvodů

  • průmyslových hal a objektů
  • administrativních budov
  • panelových a obytných domů
  • rodinných domů, teras a balkonů
 

Ploché střechy

Firma Izolatérství Jan Šmíd Vám pomůže vyřešit problém v oblasti izolací plochých střech všech typů včetně klempířských,zateplovacích,světlíkářských a hromosvodářských prací. Zaměřujeme se především na aplikaci systémů na bázi měkčeného PVC,který se dnes nejčastěji používá při rekonstrukci střech.Životnost krytin převyšuje poskytovanou desetiletou záruku a klempířské prvky z poplastovaného plechu nevyžadují žádnou údržbu. Ověřená délka životnosti fólie činí 40 let, přičemž životnost prověřená laboratorními zkouškami na kombinované namáhání od ozónu Uva,Uvb, zmrazovací cykly apod.dosahuje 70 let. Odolnost proti průrazu a pružnost si materiál zachovává i při nízkých teplotách až 25°C.Systém je vhodný pro provádění „zelených,vegetačních“ střech nebo tak zvaných „obrácených střech“.

Rekonstrukce střešního pláště

Při renovaci střech fóliovým hydroizolačním systémem může být folie kladena na všechny běžné podklady (beton, panely, ocelové konstrukce, dřevo, tepelné izolace všeho druhu) i na původní (např. asfaltovou) krytinu. Obnova hydroizolační funkce střechy se provádí pomocí nové povlakové krytiny z PVC fólie. Tento systém, který je dlouhodobě ověřen jak na stavbách v ČR, tak v ostatních evropských i mimoevropských státech. Je založen na kvalitě zdvojené hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Mechanické kotvení a podkladní syntetická textilie zajišťují „dýchání “ střešního pláště, zabraňují vzniku boulí, umožňují odvedení stávající vlhkosti mimo konstrukci střechy. Při rekonstrukci je vhodné provést zateplení střešní konstrukce ať už pěnovým polystyrenem či minerální vatou Vám přinese úsporu nákladů na vytápění.Samozřejmě takto provedený systém je pochůzný a stává se pro Vás zcela bezúdržbový po celu dobu životnosti.

Z hlediska snižování nákladů na spotřebu energie ze strany státu (zákon 406/2000 sb.) je vhodné při rekonstrukci hydroizolace střechy provést tepelnou izolaci střechy. Takto provedený systém je plně pochůzný a po celou dobu životnosti zcela bezúdržbový. Ověřená délka životnosti fólie činí 40 let, přičemž životnost prověřená laboratorními zkouškami na kombinované namáhání od ozónu Uva,Uvb, zmrazovací cykly apod.dosahuje 70 let.

Vzorník poplastovaného plechu – VIPLANYL

Klempířské výrobky z poplastovaného plechu ( Viplanyl ) nevyžadují nátěry ani jinou údržbu.

 

Svařovací automatsvarovaci-automat

Naše firma používá ke sváření ploch svařovací automaty kde je jistota 100% ních svárů.
 
Visit Us On Facebook